Yhteystiedot

Laukaan HyPe

YHTEYDENOTTOPUHELIN
ma-ke klo 9-10 ja klo 14-15
puh. 040 485 9802


Käyntiosoite:

Laukaantie 26 (Matkahuollon kiinteistö)
PL 6
41341 Laukaa

Lääkäri Pirjo Lahtiselle ja
sairaanhoitaja Marja Riitta Putkoselle
osoitettu posti 
osoitteella:

Keski-Suomen seututerveyskeskus
Laukaan terveysasema
Neuvola/ HyPe
Kantolantie 12
41340 Laukaa

HyPen sähköpostiosoite:
hype@laukaa.fi

Yhteyshenkilö:
vs. palvelupäällikkö Anu Kaasalainen
p. 040 640 1771
anu.kaasalainen@laukaa.fi


Yhteydenottolomake







     

    Käytännön työryhmän jäsenten yhteystiedot

    Aija Riihimäki, aija.riihimaki@laukaa.fi, p. 040 8456 897
    Aino Palokangas, aino.palokangas@laukaa.fi, p. 040 634 2230
    Anne-Maria Trygg-Jouttijärvi, anne-maria.trygg-jouttijarvi@evl.fi, p. 040 559 2027 tai 050 315 3476
    Antti Mäkelä, antti.makela@evl.fi, p. 040 568 9891
    Anu Kaasalainen, anu.kaasalainen@laukaa.fi, p. 040 640 1771
    Eeva Lassila, eeva.lassila@laukaa.fi, p. 050 407 1010
    Jenni Pekonen, jenni.pekonen@laukaa.fi, p. 040 776 1381
    Kaisa Malmberg, kaisa.malmberg@laukaa.fi, p. 044 326 2979
    Liisa Vilen, liisa.vilen@laukaa.fi, p. 040 779 4698
    Maare Kalmari-Reina, maare-kalmari.reina@seututk.fi
    Maria Kankkio, maria.kankkio@laukaa.fi, 0400 951 367
    Marja-Liisa Kauppinen, marja-liisa.kauppinen@laukaa.fi, 050 438 7549
    Marja Riitta Putkonen, marjariitta.putkonen@seututk.fi, p. 050 356 1474
    Merika Juvonen, merika.juvonen@laukaa.fi, p. 050 379 3751
    Merja Kangas, merja.kangas@evl.fi, p. 040 175 8821
    Michaël Fandi, michael.fandi@laukaa.fi, p. 040 358 5329
    Mika Janhunen, mika.janhunen@laukaa.fi, p. 050 472 2805
    Noora-Maria Honkaniemi, noora-maria.honkaniemi@laukaa.fi, p. 040 662 4449
    Outi Kauno, outi.kauno@laukaa.fi, p. 040 832 5858
    Pirjo Lahtinen, yhteydenotto Seututerveyskeskuksen Laukaan vastaanoton kautta
    Päivi Puumalainen, paivi.puumalainen@seututk.fi, päihdesairaanhoitaja
    Reija Kehusmaa, reija.kehusmaa@laukaa.fi, p. 040 6707 608
    Sari Sainia, sari.sainia@evl.fi, p. 050 588 6900
    Tiina Kuittinen, tiina.kuittinen@laukaa.fi, p. 040 482 5155
    Ulla Loukkaanhuhta, ulla.loukkaanhuhta@laukaa.fi, p. 050 434 3386
    Urho Heinonen, urho.heinonen@laukaa.fi, p. 050 3153 498
    Virpi Parviainen, virpi.parviainen@seututk.fi, p. 050 3163 397