Yhteystiedot

Laukaan HyPe

YHTEYDENOTTOPUHELIN
ma-ke klo 9-10 ja klo 14-15
puh. 040 485 9802


Käyntiosoite:

Laukaantie 26 (Matkahuollon kiinteistö)
PL 6
41341 Laukaa

Lääkäri Pirjo Lahtiselle ja
sairaanhoitaja Marja Riitta Putkoselle
osoitettu posti 
osoitteella:

Keski-Suomen seututerveyskeskus
Laukaan terveysasema
Neuvola/ HyPe
Kantolantie 12
41340 Laukaa

HyPen sähköpostiosoite:
hype@laukaa.fi

Yhteyshenkilö:
vs. palvelupäällikkö Anu Kaasalainen
p. 040 640 1771
anu.kaasalainen@laukaa.fi


Yhteydenottolomake







Käytännön työryhmän jäsenten yhteystiedot

Aija Riihimäki, aija.riihimaki@laukaa.fi, p. 040 8456 897
Aino Palokangas, aino.palokangas@laukaa.fi, p. 040 634 2230
Anne-Maria Trygg-Jouttijärvi, anne-maria.trygg-jouttijarvi@evl.fi, p. 040 559 2027 tai 050 315 3476
Antti Mäkelä, antti.makela@evl.fi, p. 040 568 9891
Anu Kaasalainen, anu.kaasalainen@laukaa.fi, p. 040 640 1771
Eija Jormakka, eija.jormakka@laukaa.fi, p. 040 5042139
Jenni Pekonen, jenni.pekonen@laukaa.fi, p. 040 776 1381
Kaisa Malmberg, kaisa.malmberg@laukaa.fi, p. 044 326 2979
Liisa Vilen, liisa.vilen@laukaa.fi, p. 040 779 4698
Maare Kalmari-Reina, maare-kalmari.reina@seututk.fi
Maria Kankkio, maria.kankkio@laukaa.fi, 0400 951 367
Marja-Liisa Kauppinen, marja-liisa.kauppinen@laukaa.fi, 050 438 7549
Marja Riitta Putkonen, marjariitta.putkonen@seututk.fi, p. 050 356 1474
Matias Vallisto, matias.vallisto@laukaa.fi, p. 040 7050 312
Michaël Fandi, michael.fandi@laukaa.fi, p. 040 385 5329
Outi Kauno, outi.kauno@laukaa.fi, p. 040 832 5858
Pirjo Lahtinen, yhteydenotto Seututerveyskeskuksen Laukaan vastaanoton kautta
Päivi Puumalainen, paivi.puumalainen@seututk.fi, päihdesairaanhoitaja
Sanna Salo, sanna.salo@laukaa.fi, p. 040 662 3622
Sari Sainia, sari.sainia@evl.fi, 050 588 6900
Sirpa Salo, sirpa.salo@evl.fi, p. 040 182 5770
Sara Lähteenmäki, sara.lahteenmaki@laukaa.fi, p. 050 379 3751
Sini Hjelm, sini.hjelm@laukaa.fi, p. 0400 781 801
Tanja Mäkynen, tanja.makynen@laukaa.fi, p. 040 635 9548
Ulla Loukkaanhuhta, ulla.loukkaanhuhta@laukaa.fi, 050 434 3386
Virpi Parviainen, virpi.parviainen@seututk.fi, p. 050 3163 397